آمادگی ۲ درس ریاضی و فیزیک آزمون ورودی متوسطه دوم

شامل دوره های ریاضی و فیزیک آمادگی آزمون ورودی دبیرستان های انرژی اتمی ایران

148,000 تومان
تعداد جلسات:
14 جلسه
طول هر جلسه:
120 دقیقه
هزینه دوره:
148,000 تومان
افزوده شده در:
21 بهمن 1397
دسته بندی:
رشته ریاضی
وضعیت:
منتشر شده

محتوای دوره

مدارس برتر آینده ی حرفه ایِ برتری برای دانش آموزان رقم می زنند. اما لازمه ی ورود به این مدارس، قبولی دانش آموزان در آزمون ورودی آن هاست.این دوره با هدف کمک به دانش آموزان برای قبولی در مدارس برتر به عنوان اولین گام آن ها برای ساختن آینده ای درخشان تر طراحی شده است.
مدرسین دوره از بهترین، با سابقه ترین و نامدارترین اساتید دبیرستان انرژی اتمی و ایران هستند که بهترین آموزش را برای قبولی در آزمون ورودی مدارس برتر ارایه می کنند.این کلاس ها با توجه به تعداد بالای متقاضیان و پراکندگی جغرافیایی آن ها تنها به صورت آنلاین برگزار می شود.
این دوره شامل ۵ جلسه ی ریاضی و ۵ جلسه ی فیزیک مجموعا ۱۰ جلسه ی ۳ ساعته ( ۲ ساعت آموزش + ۱ ساعت رفع اشکال و حل مساله ) از نیمه اردبیهشت ۹۸ به مدت ۵ هفته برگزار می شود.
روز و زمان دقیق برگزاری کلاس ها بعد از هماهنگی با برنامه اساتید در سال جدید و قبل از شروع دوره ها به اطلاع ثبت نام کنندگان عزیز از طریق پیامک و ایمیل و سایت خواهد رسید.
همچنین در صورتی که امکان آنلاین شدن در زمان برگزاری کلاس ها برایتان مقدور نباشد، فیلم آموزشی جلسات در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
در صورت ثبت نام در این دوره از ۲۵٪ تخفیف نسبت به ثبت نام در هر ۲ دوره ی ریاضی و فیزیک بهره مند خواهید شد.
همچنین فقط تا پایان اسفند ۹۷ با وارد کردن کد Hied_97 می توانید از ۳۰٪ تخفیف ویژه هنگام ثبت نام در دوره ها نیز بهره مند شوید.
برای ثبت نام کافیست روی گزینه ی ثبت نام کلاس ارایه شده کلیک نمایید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی راهنما مراجعه فرمایید
در صورت داشتن هرگونه سوالی نیز می توانید از طریق تماس با ما مطرح فرمایید.این دوره را به دوستان خود معرفی کنید