آمادگی مرحله دوم آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی

آمادگی برای ریاضی و فیزیک مرحله دوم آزمون ورودی دبیرستان های انرژی اتمی ایران

999,000 تومان
تعداد جلسات:
4 جلسه
طول هر جلسه:
90 دقیقه
هزینه دوره:
999,000 تومان
افزوده شده در:
26 خرداد 1398
دسته بندی:
رشته ریاضی
وضعیت:
منتشر شده

محتوای دوره

در صورت ثبت نام می توانید با ارسال پیام در تلگرام نسبت به دریافت فایل کلاس ها اقدام نمایید!
به علت درخواست های مکرر دانش آموزان بعد از مرحله اول آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی، دوره ی آمادگی مرحله دوم آزمون ورودی در درس های ریاضی و فیزیک برگزار می گردد.

این دوره با هدف کمک به تکمیل موفقیت دانش آموزانی که مرحله اول آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند طراحی شده است. دانش آموزانی که برای قبولی در آزمون ورودی سایر مدارس برتر نیز همچنان تلاش می نمایند، می توانند از دید عمیق مفهومی و تحلیلی این دوره بهره ببرند.
در این دوره، سوالات دشوارتر و نمونه سوالات مرحله دوم سال های اخیر مرحله دوم آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی با نگاه مفهومی و تحلیلی، توسط اساتید برجسته و با سابقه دبیرستان انرژی اتمی مورد بررسی قرار می گیرند.
مدرسین دوره از بهترین، با سابقه ترین و نامدارترین اساتید دبیرستان انرژی اتمی و ایران هستند که بهترین آموزش را برای قبولی در آزمون ورودی مدارس برتر ارایه می کنند.
این دوره شامل ۲ جلسه ریاضی و ۲ جلسه فیزیک، مجموعا ۴ جلسه ی ۱.۵ ساعته در تاریخ ۲۷ ام و ۲۸ ام خرداد ماه به صورت آنلاین و مطابق این برنامه برگزار می گردد:
جلسه اول و دوم ریاضی: ۲ شنبه مورخ ۲۷ خرداد ساعت ۳ تا ۶
جلسه اول و دوم فیزیک: ۳ شنبه مورخ ۲۸ خرداد ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰

هزینه هر جلسه ۱.۵ ساعته، ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

شما می توانید تا تاریخ ۲۶ و ۲۷ خرداد ماه با وارد کردن کد Hied-secondstep از ۲۰٪ تخفیف ویژه در هنگام ثبت نام بهره مند شوید.
تذکر ۱:با توجه به اینکه درس های ریاضی و فیزیک در بین داوطلبین رشته ریاضی و تجربی مشترک می باشد و از بیشترین اهمیت در آزمون مرحله دوم برخوردار هستند، این دوره تنها برای درس های ریاضی و فیزیک برگزار می گردد.
تذکر ۲: به جهت حفظ کیفیت، این دوره برای یک کلاس حداکثر ۳۰ نفره و با حداقل ظرفیت ۵ نفر برای درس ریاضی و ۱۰ نفر برای درس فیزیک برگزار می گردد.
تذکر ۳: اولویت برای شرکت در کلاس با افرادیست که زودتر و در «کلاس ۱» ثبت نام می کنند. ظرفیت کلاس ۱ محدود و معادل ۳۰ نفر می باشد.
ثبت نام کنندگان در سایر کلاس ها می توانند از فیلم ضبط شده ی کلاس ۱ استفاده نمایند.
تذکر ۴: فیلم ضبط شده ی کلاس تا ساعت ۲۰ هر روز، برای دانلود قرار داده می شود و از طریق اخبار سایت و حساب کاربری به اطلاع تمام ثبت نام کنندگان در این دوره خواهد رسید.
تذکر ۵: ثبت نام در این کلاس ها قابلیت انصراف ندارد.
تذکر ۱: با توجه به اینکه برای برگزاری این دوره ها از قبل برنامه ریزی نشده است و به دلیل درخواست های مکرر دانش آموزان این دوره برگزار می گردد، در صورت بروز هر گونه ناهماهنگی در دسترسی اساتید به اینترنت و به حد نصاب نرسیدن کلاس ها، هزینه پرداختی کلاس های تشکیل نشده به صورت کامل تا روز چهارشنبه مورخ ۲۹ خرداد به حساب افراد ثبت نام کننده مرجوع خواهد شد.
تذکر ۵:‌ لطفا صفحه راهنمای ورود به سایت و کلاس آنلاین را مطالعه فرمایید.
برای ثبت نام کافیست روی گزینه ی «ثبت نام در کلاس» کلیک نمایید.
در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید از طریق تماس با ما مطرح فرمایید.این دوره را به دوستان خود معرفی کنید