شبیه سازی کلاس های آنلاین

شبیه سازی شرکت در جلسات آنلاین

رایگان
تعداد جلسات:
1 جلسه
طول هر جلسه:
90 دقیقه
هزینه دوره:
رایگان
افزوده شده در:
12 اردیبهشت 1398
دسته بندی:
آشنایی با فضای کلاس آنلاین
وضعیت:
منتشر شده

محتوای دوره

برای شرکت در جلسه صبح جمعه مورخ ۹۸/۲/۱۳ لطفا به این نکات توجه فرمایید:
هدف از این جلسه شبیه سازی شرکت در جلسات آنلاین به منظور آشنایی با نحوه ورود به کلاس و فضای کلاس آنلاین و بررسی سرعت اینترنت شرکت کنندگان برای بهره مندی زنده از آموزش اساتید می باشد.
توجه فرمایید در صورتیکه کیفیت اینترنت شما نامناسب باشد متاسفانه از دست ما کاری ساخته نیست و جلسه فردا فقط به منظور اطلاع شما از وضعیت اینترنتتان می باشد.
یادآوری می کنیم حتی اگر از سرعت اینترنت مناسبی برای استفاده زنده از کلاس ها بهره مند نباشید قادر خواهید بود فیلم جلسات را دانلود و استفاده نمایید.
دقت فرمایید اطلاع رسانی در خصوص نحوه دانلود و استفاده از فیلم ضبط شده ی کلاس ها در اولین فرصت بعد از برگزاری جلسه اول دوره ها فقط از طریق اخبار سایت صورت می گیرد و تا زمان ارایه این توضیحات، از پاسخ به پرسش های شما در این خصوص معذوریم.
برای محقق شدن هدف جلسه فردا لطفا مراحل زیر را طی کنید:
۱- با اطلاعات کاربری خود وارد سایت شوید و در قسمت «آموزش» پنل کاربری بررسی فرمایید تا در دوره مورد نظر خود ثبت نام شده باشید.
جهت یادآوری:
افرادیکه به صورت اینترنتی در سایت ثبت نام نموده اند با وارد کردن شماره موبایل یا ایمیلشان به عنوان نام کاربری و گذرواژه ای که خود انتخاب کرده اند می توانند وارد سایت شوند.
افرادیکه در جلسات معارفه دبیرستان قبل از عید در کلاس ها ثبت نام نموده اند نام کاربری را خودشان انتخاب کرده اند و در برگه ثبت نام یادداشت نموده اند. گذرواژه نیز شماره موبایلی است که در همان برگه ثبت نام یادداشت نموده اند.
و افرادیکه در جلسات معارفه دبیرستان بعد از عید، در کلاس ها ثبت نام نموده اند نام کاربری، شماره موبایل و گذرواژه، کد ملی است که در برگه ثبت نام یادداشت نموده اند.
۲- پس از ورود به سایت، در دوره رایگان «شبیه سازی کلاس های آنلاین» ثبت نام نمایید.برای ثبت نام کافیست در صفحه این دوره گزینه «ثبت نام در کلاس» را کلیک نمایید و مراحل ثبت نام را تا مشاهده پیام «ثبت نام شما با موفقیت صورت گرفت» طی کنید.
۳- ساعت ۱۱ صبح فردا با ورود به صفحه همین دوره و کلیک بر روی گزینه «ورود به کلاس آنلاین» وارد فضای کلاس شوید.
(برای ورود به کلاس های اساتید نیز کافیست در صفحه ی دوره ای که ثبت نام نموده اید بر روی همین گزینه در ساعت شروع کلاس کلیک فرمایید.)
۴- در صورت بروز هرگونه مشکل تنها در تلگرام به شماره موجود در بخش «تماس با ما» پیام بدهید. پاسخ به پیام های شما حتما تا قبل از شروع جلسه فردا صورت می گیرد.
دقت فرمایید شماره موجود در سایت به روز شده است و پیام های دریافتی به شماره قبلی پاسخ داده نمی شود.
۵- رعایت این موارد برای شرکت در جلسات آنلاین الزامی است:
- به دلیل کیفیت پایین اینترنت های بی سیم (دیتای موبایل - ltd- وایمکس و…) از اینترنت adsl با سرعت حداقل 512 mb/s استفاده نمایید.
- از آخرین نسخه مرورگر گوگل کروم (موبایل یا کامپیوتر ) استفاده نمایید.
- بررسی نمایید که vpn و یا فیلتر شکن روی سیستم خاموش باشد.
- بررسی نمایید که نرم افزار ها یا سیستم عامل درحال بروزرسانی نباشد.
- سیستم عامل ios ( گوشیها و تبلت های اپل) پشتیبانی نمی شود، لطفا از دستگاه هاي دیگری استفاده نمایید.
- در صورت تمایل برای پرسش سوال صوتی در زمان رفع اشکال، میکروفون خود را قبل از شروع کلاس بررسی نمایید. با آرزوی موفقیت برای شما